sirmaffeo

sirmaffeo
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 14% The Truman Show (1998) - Rated 23 Nov 2019
83 50% Gloria (2013) - Rated 23 Nov 2019
71 20% Captain Marvel (2019) - Rated 23 Nov 2019
65 7% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 23 Nov 2019
55 4% Justice League (2017) - Rated 23 Nov 2019
50 1% Glass (2019) - Rated 23 Nov 2019
70 14% The Nice Guys (2016) - Rated 23 Nov 2019
75 25% Avengers: Endgame (2019) - Rated 23 Nov 2019
82 43% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Nov 2019
78 32% Tropic Thunder (2008) - Rated 23 Nov 2019