sir_meow

sirmeow
Movie Buff - 391 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 24% War Dogs (2016) - Rated 15 Apr 2022
90 68% Knives Out (2019) - Rated 15 Apr 2022
50 2% Taken 3 (2015) - Rated 15 Apr 2022
75 24% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 15 Apr 2022
88 57% The Hunt (2012) - Rated 15 Apr 2022
90 68% Another Round (2020) - Rated 15 Apr 2022
60 9% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 15 Apr 2022
88 57% The Batman (2022) - Rated 15 Apr 2022
85 49% Rush (2013) - Rated 15 Apr 2022
80 34% The Departed (2006) - Rated 12 Mar 2022