sisintat

sisintat
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2021
Location: Shiraz, Fars, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Tenet (2020) - Rated 14 Dec 2021
80 58% The Dark Knight (2008) - Rated 14 Dec 2021
80 58% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 14 Dec 2021
80 58% The Revenant (2015) - Rated 14 Dec 2021
85 87% Incendies (2010) - Rated 14 Dec 2021
70 20% The Danish Girl (2015) - Rated 14 Dec 2021
60 4% Deadpool (2016) - Rated 14 Dec 2021
85 87% Capharnaüm (2018) - Rated 14 Dec 2021
85 87% Inception (2010) - Rated 14 Dec 2021
75 37% Joker (2019) - Rated 14 Dec 2021