siskauskas

siskauskas
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2011
Location: Istanbul, beþiktaþ, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 44% The Way Back (2010) - Rated 12 Aug 2013
70 33% Vanilla Sky (2001) - Rated 12 Aug 2013
70 33% Band of Brothers (2001) - Rated 12 Aug 2013
73 47% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 12 Aug 2013
78 66% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 12 Aug 2013
70 33% The Kid With a Bike (2011) - Rated 12 Aug 2013
78 66% After the Wedding (2006) - Rated 12 Aug 2013
80 75% In a Better World (2010) - Rated 12 Aug 2013
70 33% Dogville (2003) - Rated 12 Aug 2013
90 93% Dancer in the Dark (2000) - Rated 12 Aug 2013