sitkisiyrik

sitkisiyrik
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 08 May 2014
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 82% Gravity (2013) - Rated 08 May 2014
71 31% The Ring Two (2005) - Rated 08 May 2014
82 74% Ring (1998) - Rated 08 May 2014
80 64% Showtime (2002) - Rated 08 May 2014
82 74% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 08 May 2014
74 41% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 08 May 2014
75 45% G.I. Jane (1997) - Rated 08 May 2014
74 41% Twins (1988) - Rated 08 May 2014
73 37% Signs (2002) - Rated 08 May 2014
86 87% Angels & Demons (2009) - Rated 08 May 2014