sixdegrees

sixdegrees
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2013
Location: Decatur, Georgia/DeKalb, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 43 male Decatur,GA Service industry...addicted to all television...no reality shows with the exception of American Idol and Project Runway...

more Recent Ratings

55 34% The Cell (2000) - Rated 03 Feb 2013
55 34% Men in Black (1997) - Rated 03 Feb 2013
30 19% Vanilla Sky (2001) - Rated 03 Feb 2013
58 43% Unlawful Entry (1992) - Rated 03 Feb 2013
80 95% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 Feb 2013
69 78% Ocean's Eleven (2001) - Rated 02 Feb 2013
62 65% Dawn of the Dead (2004) - Rated 02 Feb 2013
62 65% Independence Day (1996) - Rated 02 Feb 2013
50 28% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 02 Feb 2013
58 43% Twins (1988) - Rated 02 Feb 2013