siyahlabeyaz

siyahlabeyaz
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

36% Taxi (1998) - Rated 07 Feb 2013
10 99% Cinema Paradiso (1988) - Rated 07 Feb 2013
20% Cast Away (2000) - Rated 07 Feb 2013
59% Jackass: The Movie (2002) - Rated 07 Feb 2013
59% Blue Velvet (1986) - Rated 07 Feb 2013
36% Sin City (2005) - Rated 07 Feb 2013
59% Snatch (2000) - Rated 07 Feb 2013
92% Dead Man Walking (1995) - Rated 07 Feb 2013
59% Back to the Future (1985) - Rated 07 Feb 2013
36% A Beautiful Mind (2001) - Rated 07 Feb 2013