sjm100

sjm100
Movie Buff - 390 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2014
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 97% Inception (2010) - Rated 03 Aug 2015
86 98% The Thin Red Line (1998) - Rated 03 Aug 2015
15 0% Dance Flick (2009) - Rated 04 Jan 2015
76 86% Interstellar (2014) - Rated 04 Jan 2015
73 71% Big Hero 6 (2014) - Rated 30 Dec 2014
71 66% Monsters (2010) - Rated 30 Dec 2014
66 40% The Commitments (1991) - Rated 30 Dec 2014
80 93% The Deer Hunter (1978) - Rated 12 Dec 2014
68 44% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 17 Aug 2014
67 42% Hairspray (2007) - Rated 17 Aug 2014