sk11187

sk11187
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2009
Location: Indianapolis, Indiana, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 23% Three Amigos! (1986) - Rated 29 Jul 2009
75 13% Dr. Dolittle (1998) - Rated 29 Jul 2009
87 71% Iron Man (2008) - Rated 29 Jul 2009
81 39% Stuart Little (1999) - Rated 29 Jul 2009
79 27% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 29 Jul 2009
83 52% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 29 Jul 2009
84 56% Air Force One (1997) - Rated 29 Jul 2009
79 27% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 29 Jul 2009
74 11% Anaconda (1997) - Rated 29 Jul 2009
84 56% Home Alone (1990) - Rated 29 Jul 2009