ska23

ska23
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Home Alone (1990) - Rated 22 Apr 2018
90 62% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 22 Apr 2018
90 62% Hanna (2011) - Rated 22 Apr 2018
100 88% Captain Planet and the Planeteers (1990) - Rated 22 Apr 2018
70 23% The Wizard (1989) - Rated 22 Apr 2018
100 88% The Simpsons (1989) - Rated 22 Apr 2018
90 62% Mr. Bean (1990) - Rated 22 Apr 2018
90 62% Source Code (2011) - Rated 22 Apr 2018
50 7% Salt (2010) - Rated 22 Apr 2018
60 12% RoboCop (1987) - Rated 22 Apr 2018