We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
skeeter20

Celluloid Junkie - 2728 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
66 62% Johnny and the Dead (1995) - Oct 18, 2021
64 56% Go Kart Go (1964) - Oct 18, 2021
37 4% Young MacGyver (2003) - Oct 18, 2021
37 4% Future Force (1989) - Oct 13, 2021
72 82% Captain Blasto (2005) - Oct 12, 2021
58 42% Royal Jelly (1980) - Oct 09, 2021
40 6% Fuzz Bucket (1986) - Oct 09, 2021
56 34% Rookie of the Year (1973) - Oct 09, 2021
50 19% Aquaman (2006) - Oct 09, 2021
76 88% My Mother Was Never a Kid (1981) - Oct 08, 2021