skipper

skipper
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2016
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% Watchmen (2009) - Rated 28 Apr 2016
85 66% X-Men: First Class (2011) - Rated 28 Apr 2016
100 90% Birdman (2014) - Rated 28 Apr 2016
80 55% Ex Machina (2015) - Rated 28 Apr 2016
90 72% Akira (1988) - Rated 28 Apr 2016
70 36% Goodnight Mommy (2015) - Rated 28 Apr 2016
100 90% The Revenant (2015) - Rated 28 Apr 2016
70 36% Back to the Future Part III (1990) - Rated 28 Apr 2016
65 23% Back to the Future Part II (1989) - Rated 28 Apr 2016
80 55% Back to the Future (1985) - Rated 28 Apr 2016