We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

skipperhi

Movie Buff - 117 Film Ratings

Member Since: Jul 1, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings

Check out skipperhi's...

80 38% Ocean's Eleven (2001) - Feb 19, 2022
85 57% Kiki's Delivery Service (1989) - Feb 19, 2022
90 76% No Country for Old Men (2007) - Feb 19, 2022
80 38% Back to the Future Part II (1989) - Feb 19, 2022
75 23% Encanto (2021) - Feb 19, 2022
80 38% Spider-Man: No Way Home (2021) - Feb 19, 2022
90 76% Attack on Titan (2013) - Feb 19, 2022
100 98% Dune (2021) - Feb 19, 2022
75 23% Palm Springs (2020) - Feb 19, 2022
75 23% Snowpiercer (2014) - Feb 19, 2022