skllc

skllc
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 21 May 2023
95 94% Memories of Murder (2003) - Rated 21 May 2023
90 78% Kamera o tomeru na! (2017) - Rated 03 Aug 2020
90 78% Oldboy (2003) - Rated 11 Jan 2015
90 78% Reservoir Dogs (1992) - Rated 04 Jan 2015
85 55% Sen Aydınlatırsın Geceyi (2013) - Rated 04 Jan 2015
99 98% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 22 Dec 2014
90 78% Se7en (1995) - Rated 22 Dec 2014
85 55% Crash (2005) - Rated 21 Dec 2014
90 78% Memento (2001) - Rated 18 Dec 2014