skolanga

skolanga
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 60% Arrival (2016) - Rated 28 Feb 2023
93 78% Joker (2019) - Rated 28 Feb 2023
89 44% Parasite (2019) - Rated 28 Feb 2023
89 44% Knives Out (2019) - Rated 28 Feb 2023
75 7% Cinayet Süsü (2019) - Rated 28 Feb 2023
93 78% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 28 Feb 2023
75 7% Bergen (2022) - Rated 28 Feb 2023
87 33% Nomadland (2020) - Rated 28 Feb 2023
88 37% Tenet (2020) - Rated 28 Feb 2023
96 96% 1917 (2019) - Rated 28 Feb 2023