skolanga0

skolanga0
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Amadeus (1984) - Rated 20 Sep 2019
93 64% Deadpool (2016) - Rated 07 Aug 2016
93 64% The King's Speech (2010) - Rated 07 Aug 2016
94 73% The Departed (2006) - Rated 22 Jul 2016
95 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 22 Jul 2016
60 19% The Purge: Anarchy (2014) - Rated 18 Jul 2016
55 18% The Purge (2013) - Rated 18 Jul 2016
96 89% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 28 Apr 2016
95 82% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Apr 2016
99 97% Band of Brothers (2001) - Rated 28 Apr 2016