skooga

skooga
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 73% Cool Hand Luke (1967) - Rated 01 Dec 2015
100 73% Ip Man (2008) - Rated 01 Dec 2015
100 73% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Dec 2015
100 73% Rain Man (1988) - Rated 01 Dec 2015
100 73% Taxi Driver (1976) - Rated 01 Dec 2015
80 30% Men in Black II (2002) - Rated 01 Dec 2015
65 7% Phone Booth (2003) - Rated 01 Dec 2015
65 7% From Hell (2001) - Rated 01 Dec 2015
80 30% Happy Gilmore (1996) - Rated 01 Dec 2015
90 42% Black Sheep (1996) - Rated 01 Dec 2015