skoolbus

skoolbus
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 06 May 2006
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

41 22% Wayne's World 2 (1993) - Rated 14 Aug 2007
67 40% Clueless (1995) - Rated 14 Aug 2007
86 83% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
0% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007
74 55% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
76 58% Dead Presidents (1995) - Rated 14 Aug 2007
79 67% Robots (2005) - Rated 14 Aug 2007
82 75% Chopper (2000) - Rated 14 Aug 2007
24 10% Harry and the Hendersons (1987) - Rated 14 Aug 2007
32 14% Windtalkers (2002) - Rated 14 Aug 2007