skrings22

skrings22
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% The Untouchables (1987) - Rated 22 Jul 2017
100 88% Road to Perdition (2002) - Rated 22 Jul 2017
100 88% Cinderella Man (2005) - Rated 22 Jul 2017
100 88% The Goonies (1985) - Rated 22 Jul 2017
100 88% Inception (2010) - Rated 22 Jul 2017
100 88% Vanilla Sky (2001) - Rated 22 Jul 2017
100 88% White Squall (1996) - Rated 22 Jul 2017
90 58% Con Air (1997) - Rated 22 Jul 2017
95 71% Jurassic Park (1993) - Rated 22 Jul 2017
85 40% I Am Legend (2007) - Rated 22 Jul 2017