skybluejamie

skybluejamie
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2014
Location: Bristol, Avon, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 44% Barbara (2012) - Rated 12 Aug 2015
73 13% The Gift (2015) - Rated 12 Aug 2015
84 56% Nobody Knows (2004) - Rated 13 Jul 2015
75 18% The Skeleton Twins (2014) - Rated 13 Jul 2015
78 30% Still Alice (2014) - Rated 13 Jul 2015
89 87% Mulholland Drive (2001) - Rated 13 Jul 2015
96 97% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 13 Jul 2015
94 94% Birdman (2014) - Rated 13 Jul 2015
83 49% Whiplash (2014) - Rated 13 Jul 2015
84 56% Shakespeare in Love (1998) - Rated 13 Jul 2015