skycoaster

skycoaster
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 9% The Others (2001) - Rated 26 May 2007
94 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 May 2007
76 34% One Hour Photo (2002) - Rated 26 May 2007
74 27% Shrek 2 (2004) - Rated 26 May 2007
82 56% The Evil Dead (1981) - Rated 26 May 2007
43 4% Joe Dirt (2001) - Rated 26 May 2007
90 82% Rear Window (1954) - Rated 26 May 2007
77 38% Scary Movie (2000) - Rated 26 May 2007
97 99% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 26 May 2007
84 63% Moulin Rouge! (2001) - Rated 26 May 2007