Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
skydog

Cinema Addict - 1172 Film Ratings

Member Since: Jun 22, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
80 53% Sud (1999) - Jun 03, 2020
80 53% Dirt Daughter (2019) - Jun 03, 2020
80 53% Le Havre (2011) - Jun 01, 2020
80 53% Happy End (2017) - May 23, 2020
90 90% The Piano Teacher (2001) - May 22, 2020
95 96% Dawson City: Frozen Time (2016) - May 22, 2020
80 53% In the Mood for Love (2000) - May 21, 2020
80 53% (1963) - May 20, 2020
40 3% Stuber (2019) - May 20, 2020
80 53% The Artist (2011) - May 16, 2020