slabface

slabface
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 49% Where the Buffalo Roam (1980) - Rated 31 Aug 2013
60 23% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 20 Mar 2013
60 23% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 20 Mar 2013
65 37% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 20 Mar 2013
60 23% Dangerous Minds (1995) - Rated 20 Mar 2013
75 60% Carlito's Way (1993) - Rated 20 Mar 2013
80 68% All About My Mother (1999) - Rated 20 Mar 2013
70 49% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 09 Feb 2013
30 3% Back to the Future Part III (1990) - Rated 09 Feb 2013
65 37% Back to the Future Part II (1989) - Rated 09 Feb 2013