slacker

slacker
Movie Buff - 196 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2007
Location: Santiago, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Admin de www.contrabando.cl

more Recent Ratings

40 4% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 29 Dec 2007
50 12% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 29 Dec 2007
65 40% Minority Report (2002) - Rated 29 Dec 2007
80 86% The Terminator (1984) - Rated 29 Dec 2007
80 86% Taxi Driver (1976) - Rated 29 Dec 2007
70 61% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 29 Dec 2007
65 40% Insomnia (2002) - Rated 29 Dec 2007
40 4% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 29 Dec 2007
65 40% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 29 Dec 2007
70 61% Pulp Fiction (1994) - Rated 29 Dec 2007