slavaukraini

slavaukraini
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 88% City of God (2002) - Rated 28 Aug 2017
88 81% The Matrix (1999) - Rated 28 Aug 2017
84 76% 99 francs (2007) - Rated 28 Aug 2017
97 91% The Great Beauty (2013) - Rated 28 Aug 2017
81 72% In the House (2012) - Rated 28 Aug 2017
81 72% The Big Short (2015) - Rated 28 Aug 2017
2% Arrival (2016) - Rated 28 Aug 2017
6% Baby Driver (2017) - Rated 28 Aug 2017
89 83% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 28 Aug 2017
87 78% Jean de Florette (1986) - Rated 28 Aug 2017