slayerig88

slayerig88
Member Since: 28 Mar 2012
Location: Chandler , AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 03 May 2016
80 44% Sin City (2005) - Rated 03 May 2016
70 23% Blue Valentine (2010) - Rated 03 May 2016
70 23% The Mummy Returns (2001) - Rated 03 May 2016
65 17% Scream 3 (2000) - Rated 03 May 2016
80 44% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 03 May 2016
80 44% Drag Me to Hell (2009) - Rated 03 May 2016
80 44% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 03 May 2016
75 30% Mallrats (1995) - Rated 03 May 2016
75 30% X-Men (2000) - Rated 03 May 2016