slayz

slayz
Movie Buff - 479 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2010
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 49% Another Year (2010) - Rated 26 May 2019
83 73% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 26 May 2019
73 20% The Hateful Eight (2015) - Rated 26 May 2019
82 69% Roma (2018) - Rated 26 May 2019
78 44% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 26 May 2019
81 63% Funny Games (1997) - Rated 26 May 2019
77 38% Dunkirk (2017) - Rated 26 May 2019
79 49% Get Out (2017) - Rated 26 May 2019
87 88% The Apartment (1960) - Rated 26 May 2019
79 49% The Purple Rose of Cairo (1985) - Rated 26 May 2019