Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
slboyle2002

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Sep 25, 2017

Location: USA

Bio: I\'m AWESOME!!!!
more Recent Ratings
Check out slboyle2002's...
95 48% The Sandlot (1993) - Sep 26, 2017
100 65% Snatch (2000) - Sep 25, 2017
100 65% A Few Good Men (1992) - Sep 25, 2017
100 65% Good Will Hunting (1997) - Sep 25, 2017
100 65% Goodfellas (1990) - Sep 25, 2017
95 48% Kingsman: The Secret Service (2015) - Sep 25, 2017
100 65% Ghost (1990) - Sep 25, 2017
100 65% Point Break (1991) - Sep 25, 2017
95 48% The Outsiders (1983) - Sep 25, 2017
95 48% North and South (1985) - Sep 25, 2017