slickflick

slickflick
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 63% Saving Private Ryan (1998) - Rated 15 Jun 2018
68 72% The Twilight Zone (1959) - Rated 15 Jun 2018
65 41% Glee (2009) - Rated 15 Jun 2018
70 83% Stranger Things (2016) - Rated 15 Jun 2018
67 63% The Blacklist (2013) - Rated 15 Jun 2018
68 72% Grey's Anatomy (2005) - Rated 15 Jun 2018
68 72% Hawaii Five-0 (2010) - Rated 15 Jun 2018
68 72% On Golden Pond (1981) - Rated 15 Jun 2018
65 41% Adventures in Babysitting (1987) - Rated 15 Jun 2018
69 76% Blue Bloods (2010) - Rated 15 Jun 2018