Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
slimbay

Movie Buff - 120 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
98 85% To Have and Have Not (1944) - Jan 11, 2020
90 50% The Terminator (1984) - Jan 11, 2020
100 93% The Shining (1980) - Jan 11, 2020
97 82% The Godfather (1972) - Jan 11, 2020
100 93% Rear Window (1954) - Jan 11, 2020
100 93% The Silence of the Lambs (1991) - Jan 11, 2020
100 93% Blood Simple (1984) - Jan 11, 2020
100 93% Harold and Maude (1971) - Jan 11, 2020
0% Look Who's Talking (1989) - Jan 11, 2020
93 64% The Virgin Suicides (1999) - Jan 11, 2020