slimkid

slimkid
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2021
Location: Bangalore, Karnataka, India
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 You (2018) - Rated 10 Sep 2021
95 Breaking Bad (2008) - Rated 10 Sep 2021
90 StartUp (2016) - Rated 10 Sep 2021
100 Friends (1994) - Rated 10 Sep 2021
90 House M.D. (2004) - Rated 10 Sep 2021
90 Gossip Girl (2007) - Rated 10 Sep 2021
100 One Tree Hill (2003) - Rated 10 Sep 2021
90 Suits (2011) - Rated 10 Sep 2021
85 The Blacklist (2013) - Rated 10 Sep 2021
100 White Collar (2009) - Rated 10 Sep 2021