slntm

slntm
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 3% Predestination (2014) - Rated 15 Dec 2016
90 74% Wild Tales (2014) - Rated 15 Dec 2016
85 48% Pride (2014) - Rated 15 Dec 2016
100 94% Arrested Development (2003) - Rated 15 Dec 2016
95 87% Youth (2015) - Rated 15 Dec 2016
90 74% The Lobster (2015) - Rated 15 Dec 2016
85 48% Demolition (2016) - Rated 15 Dec 2016
80 25% Son of Saul (2015) - Rated 15 Dec 2016
85 48% Death Proof (2007) - Rated 15 Dec 2016
85 48% Jackie Brown (1997) - Rated 15 Dec 2016