Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
slowdive

Cinema Addict - 2005 Film Ratings

Member Since: Jan 13, 2018

Location: Belgium

more Recent Ratings
66 41% An American in Paris (1951) - Jan 20, 2020
19 4% Shrek the Third (2007) - Jan 20, 2020
18 4% Waterworld (1995) - Jan 20, 2020
82 84% L'humanit√© (1999) - Jan 20, 2020
66 41% Wings (1927) - Jan 19, 2020
66 41% First Man (2018) - Jan 19, 2020
73 55% The Bridge on the River Kwai (1957) - Jan 19, 2020
27 8% Kick-Ass 2 (2013) - Jan 19, 2020
55 26% Desperado (1995) - Jan 19, 2020
73 55% The Pit and the Pendulum (1964) - Jan 19, 2020