We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
slowya_roll

Movie Buff - 122 Film Ratings

Member Since: Sep 9, 2021

Location: Uccle, Belgium

more Recent Ratings
Check out slowya_roll's...
85 62% Carlito's Way (1993) - Sep 09, 2021
75 26% Grease (1978) - Sep 09, 2021
80 42% Drive (2011) - Sep 09, 2021
88 79% Casablanca (1942) - Sep 09, 2021
75 26% Titanic (1997) - Sep 09, 2021
80 42% American Beauty (1999) - Sep 09, 2021
80 42% 3 Days of the Condor (1975) - Sep 09, 2021
85 62% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Sep 09, 2021
80 42% Nomadland (2020) - Sep 09, 2021
88 79% Call Me by Your Name (2017) - Sep 09, 2021