slymnz

slymnz
Movie Buff - 266 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2014
Location: ?zmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% The Conjuring 2 (2016) - Rated 03 Jan 2017
75 35% The Magnificent Seven (2016) - Rated 03 Jan 2017
70 24% Suicide Squad (2016) - Rated 03 Jan 2017
80 58% Inside Man (2006) - Rated 03 Jan 2017
79 51% True Grit (2010) - Rated 03 Jan 2017
95 94% Intouchables (2011) - Rated 03 Jan 2017
84 71% The Hateful Eight (2015) - Rated 03 Jan 2017
80 58% Deepwater Horizon (2016) - Rated 03 Jan 2017
86 79% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 29 Dec 2016
81 62% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 29 Dec 2016