smarco

smarco
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2020
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

85 Raging Bull (1980) - Rated 22 Feb 2020
100 O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 22 Feb 2020
90 Moonrise Kingdom (2012) - Rated 22 Feb 2020
90 Up (2009) - Rated 22 Feb 2020
100 WALL·E (2008) - Rated 22 Feb 2020
90 Hamlet (1996) - Rated 22 Feb 2020
100 The Rules of the Game (1939) - Rated 22 Feb 2020
100 Doubt (2008) - Rated 22 Feb 2020
95 Children of Men (2006) - Rated 22 Feb 2020
100 Princess Mononoke (1997) - Rated 22 Feb 2020