smashbro

smashbro
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% The Butterfly Effect (2004) - Rated 05 Jan 2019
100 87% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 05 Jan 2019
90 45% Se7en (1995) - Rated 05 Jan 2019
92 69% Do the Right Thing (1989) - Rated 05 Jan 2019
90 45% The World Is Not Enough (1999) - Rated 05 Jan 2019
90 45% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Jan 2019
1% The Passion of the Christ (2004) - Rated 05 Jan 2019
100 87% GoldenEye (1995) - Rated 05 Jan 2019
100 87% Demolition Man (1993) - Rated 05 Jan 2019
90 45% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Jan 2019