smax smax
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2017
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out smax smax's...
9 | Die Hard 2 (1990) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | Taken 2 (2012) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | Taken (2008) - Rated 18 Jul 2017 |
10 | Taken 3 (2015) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | Rambo III (1988) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | The Fate of the Furious (2017) - Rated 18 Jul 2017 |
10 | Die Hard (1988) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | The Transporter (2002) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | The Expendables (2010) - Rated 18 Jul 2017 |
9 | The Butterfly Effect (2004) - Rated 18 Jul 2017 |