Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
smcda258

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out smcda258's...
93 60% Hacksaw Ridge (2016) - Jan 20, 2018
20 4% The American (2010) - Jan 20, 2018
97 85% Sherlock (2010) - Jan 19, 2018
93 60% Shooter (2007) - Jan 19, 2018
91 41% 21 Jump Street (2012) - Jan 19, 2018
70 12% Get Hard (2015) - Jan 19, 2018
95 75% Impractical Jokers (2011) - Jan 19, 2018
91 41% House of Cards (2013) - Jan 19, 2018
0% Glee (2009) - Jan 19, 2018
10 2% Gilmore Girls (2000) - Jan 19, 2018