smerfy01

smerfy01
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a guy that loves film.

more Recent Ratings

95 82% Dark City (1998) - Rated 14 Jul 2015
90 65% A Bug's Life (1998) - Rated 14 Jul 2015
80 26% Boogie Nights (1997) - Rated 14 Jul 2015
75 15% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 14 Jul 2015
85 43% Zodiac (2007) - Rated 14 Jul 2015
72 10% Wild Wild West (1999) - Rated 14 Jul 2015
65 5% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 14 Jul 2015
88 56% Twister (1996) - Rated 14 Jul 2015
78 20% Wayne's World (1992) - Rated 14 Jul 2015
75 15% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 14 Jul 2015