smf999

smf999
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 40% Roman Za'ir (1984) - Rated 10 Feb 2021
81 61% Shifshuf Naim (1981) - Rated 10 Feb 2021
81 61% Yotzim Kavua (1979) - Rated 10 Feb 2021
70 14% What Happens in Vegas... (2008) - Rated 27 Jun 2011
83 81% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 26 Jun 2011
82 73% The Man with the Golden Arm (1955) - Rated 19 Jun 2011
81 61% Black Dynamite (2009) - Rated 19 Jun 2011
64 12% Black Swan (2010) - Rated 15 May 2011
91 93% The King's Speech (2010) - Rated 01 May 2011
81 61% Delicatessen (1991) - Rated 23 Apr 2011