smit1320

smit1320
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2011
Location: Moscow, ID, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 33% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 12 Dec 2011
40 18% Ghostbusters II (1989) - Rated 12 Dec 2011
10 1% Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Rated 12 Dec 2011
85 81% Wild Wild West (1999) - Rated 12 Dec 2011
100 99% 12 Monkeys (1995) - Rated 12 Dec 2011
80 67% Men in Black II (2002) - Rated 12 Dec 2011
90 88% Back to the Future Part III (1990) - Rated 12 Dec 2011
80 67% Super 8 (2011) - Rated 12 Dec 2011
95 96% Back to the Future Part II (1989) - Rated 12 Dec 2011
80 67% Edward Scissorhands (1990) - Rated 12 Dec 2011