smith123

smith123
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 20% Office Space (1999) - Rated 30 Nov 2011
80 20% Phone Booth (2003) - Rated 30 Nov 2011
90 55% 54 (1998) - Rated 30 Nov 2011
95 73% Serendipity (2001) - Rated 30 Nov 2011
80 20% Blue Crush (2002) - Rated 30 Nov 2011
100 90% The Social Network (2010) - Rated 30 Nov 2011
75 10% Liar Liar (1997) - Rated 30 Nov 2011
80 20% Milk (2008) - Rated 30 Nov 2011
90 55% Billy Elliot (2000) - Rated 30 Nov 2011
90 55% Scarface (1983) - Rated 30 Nov 2011