smithgrady93

smithgrady93
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Requiem for a Dream (2000) - Rated 07 Apr 2019
80 20% L.A. Confidential (1997) - Rated 07 Apr 2019
75 5% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 07 Apr 2019
95 70% No Country for Old Men (2007) - Rated 07 Apr 2019
85 40% The Usual Suspects (1995) - Rated 07 Apr 2019
100 90% The Shining (1980) - Rated 07 Apr 2019
90 55% The Hateful Eight (2015) - Rated 07 Apr 2019
80 20% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Apr 2019
95 70% American Beauty (1999) - Rated 07 Apr 2019
100 90% Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Apr 2019