smkakadu

smkakadu
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2019
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 25 Aug 2019
68 58% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 21 Aug 2019
19 13% Charlie's Angels (2000) - Rated 21 Aug 2019
54 30% The Hangover (2009) - Rated 21 Aug 2019
95 91% Being John Malkovich (1999) - Rated 21 Aug 2019
67 52% The Theory of Everything (2014) - Rated 21 Aug 2019
65 47% Breaking Bad (2008) - Rated 21 Aug 2019
81 75% Ratatouille (2007) - Rated 21 Aug 2019
10 2% Paranormal Activity (2009) - Rated 21 Aug 2019
55 38% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 21 Aug 2019