smugclem

smugclem
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 47% The Machinist (2004) - Rated 26 Jun 2021
88 59% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 26 Jun 2021
60 12% Baby Driver (2017) - Rated 26 Jun 2021
90 68% The Hurt Locker (2009) - Rated 26 Jun 2021
79 37% The Departed (2006) - Rated 26 Jun 2021
91 73% The Constant Gardener (2005) - Rated 26 Jun 2021
89 62% Midnight in Paris (2011) - Rated 26 Jun 2021
100 94% 1917 (2019) - Rated 26 Jun 2021
40 5% The Descent (2005) - Rated 26 Jun 2021
84 49% Arrival (2016) - Rated 26 Jun 2021