snarks

snarks
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2006
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 1% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 60% Deep Blue Sea (1999) - Rated 14 Aug 2007
75 40% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 17% Mad Love (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 87% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
70 17% Christmas with the Kranks (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 40% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 4% The Princess Diaries (2001) - Rated 14 Aug 2007
70 17% Vegas Vacation (1997) - Rated 14 Aug 2007
85 74% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007