snchandaria

snchandaria
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2018
Location: Kenya
Bio: Movie mad!

more Recent Ratings

Check out snchandaria's...

99 88% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 Nov 2018
99 88% American Beauty (1999) - Rated 25 Nov 2018
99 88% Birdman (2014) - Rated 25 Nov 2018
90 50% Vertigo (1958) - Rated 25 Nov 2018
70 19% Red (2010) - Rated 25 Nov 2018
10 2% Nacho Libre (2006) - Rated 25 Nov 2018
95 66% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 25 Nov 2018
99 88% Miller's Crossing (1990) - Rated 25 Nov 2018
90 50% Clueless (1995) - Rated 25 Nov 2018
40 8% Anger Management (2003) - Rated 25 Nov 2018