sniderguy20

sniderguy20
Movie Buff - 437 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2013
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 17% You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Rated 14 Dec 2013
76 8% Romeo + Juliet (1996) - Rated 14 Dec 2013
73 4% A Walk to Remember (2002) - Rated 14 Dec 2013
72 4% Saw IV (2007) - Rated 14 Dec 2013
76 8% Scooby-Doo (2002) - Rated 14 Dec 2013
78 12% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 14 Dec 2013
81 19% American Psycho (2000) - Rated 14 Dec 2013
94 86% Zodiac (2007) - Rated 14 Dec 2013
95 89% Raising Arizona (1987) - Rated 14 Dec 2013
96 93% A Separation (2011) - Rated 14 Dec 2013