snodigesko

snodigesko
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2018
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 41% Angels in America (2003) - Rated 07 Nov 2018
89 41% The Newsroom (2012) - Rated 07 Nov 2018
94 83% The West Wing (1999) - Rated 07 Nov 2018
93 78% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 07 Nov 2018
94 83% Twin Peaks (1990) - Rated 07 Nov 2018
85 19% Seinfeld (1989) - Rated 07 Nov 2018
98 96% Manchester by the Sea (2016) - Rated 07 Nov 2018
80 3% Requiem for a Dream (2000) - Rated 07 Nov 2018
85 19% Precious (2009) - Rated 07 Nov 2018
90 55% Beasts of No Nation (2015) - Rated 07 Nov 2018